- Yusuf Turizm

İçeriğe git

Ana menü:

Okul servis araçları hizmet yönetmeliği, öğrenci taşıma yönetmeliği ve karayolları trafik kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Yusuf Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan
Yusuf Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Yusuf Turizm; Öğrenci Taşımacılığı'nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Belirleyeceğiniz istekler doğrultusunda, personeliniz veya yerli ya da yabancı misafirlerinizin bir lokasyondan diğer bir lokasyona transferlerini profesyonel ekibimiz ile sağlamaktayız.

Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır.

Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır.

Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır.Metropol bir şehirde araç sayısının giderek artması gibi nedenlerden dolayı ulaşım, yaşantımızda stres ve zorluklardan biri haline gelmiştir.

Yusuf Turizm, kurulduğu günden bu yana firmalara vermiş olduğu taşıma hizmetinde, araç destek servisinin anlık trafik kameralarından almış olduğu bilgi doğrultusunda, alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle servis aracı kaptanlarını yönlenlendirerek, dakik hizmet anlayışıyla daha ekonomik, kaliteli ve konforlu taşıma hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön